Munkatárs

Szociális asszisztens

VH allas

Intézményünk 24 hajléktalan hölgy számára biztosít rehabilitációs programot.

Célunk,
hogy segítségünkkel ki tudjanak lépni a hajléktalanságból és életük újraszervezésével, megerősödve integrálódjanak a társadalomba.

Üdvhadsereg Válaszút Háza Női Rehabilitációs Otthon
Munkakör megnevezése: Szociális asszisztens
Munkavégzés helye: Budapest, XVII. kerület, Lemberg u.38.-42.

Önt keressük!
Ön lesz a mi új munkatársunk szociális asszisztens munkakörben?

Főbb feladatok:

  • a szociális munkás mellett részfeladatok elvégzése

  • szociális ügyintézés, adminisztráció

  • ügyelet

  • az intézmény mindennapi életéhez tartozó események koordinálása, rend biztosítása

  • együttműködés a team tagjaival

Munkakör betöltésének feltételei:

  • szociális asszisztensi képesítés

  • felhasználói szintű számítógép kezelési ismeretek

  • erkölcsi bizonyítvány

  • önálló, precíz munka végzésére való képesség

Munkaidő:

  • folyamatos munkarend (éjszakai, hétvégi és ünnepnapi ügyelet is)

Egyéb megjegyzés:

  • határozott időre szóló munkaviszony (1 év)

  • előnyt jelent foglalkozás szervezési, vezetési tapasztalat,

  • hajléktalanok között végzett munkatapasztalat

Munkaviszony kezdete: 2017.szeptember 15.
Jelentkezés: fényképes önéletrajz és motivációs levél küldésével
További információ: +36 20 287 4230 telefonszámon

vagy

További információ: +36 20 343 9800 telefonszámon